Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi
 

VALİ FUNDA KOCABIYIK 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI - Bir Eylül Gazetesi
   
 VALİ FUNDA KOCABIYIK 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

VALİ FUNDA KOCABIYIK 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
 Yazı Boyutu

 Tarih : 13.01.2020 - 10:31:49 


Uşak Valisi Funda Kocabıyık , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde basın mensupları ile bir araya gelerek ,Uşak’ta görev yapan yerel ve yaygın medya mensuplarının gazeteciler gününü kutladı.


Uşak Valisi Funda Kocabıyık , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde basın mensupları ile bir araya gelerek ,Uşak’ta görev yapan yerel ve yaygın medya mensuplarının gazeteciler gününü kutladı.

Düzenlenen kahvaltılı toplantıya  Vali yardımcısı Meral Batı Demirbaş, Emniyet Müdürü Mesut Gezer, Uşak İl Jandarma Komutanı Murat Kılıç ile  yerel ve yaygın medya mensupları katıldılar.

Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ın konuşması şu şekilde;

“Yerel ve Ulusal Basınımızın Değerli Temsilcileri

Öncelikle, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor, bu vesile ile düzenlemiş olduğumuz kahvaltıya katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

İlimizde göreve başladığımız 1 yıllık süreyi geride bırakırken, Uşak halkının ve Uşak basının bana ve makamımıza göstermiş olduğu teveccühten dolayı memnuniyetimi belirtmek isterim. Toplumların temel ihtiyaçlarından olan basın, sadece haber alma hakkının temsilcisi değil aynı zamanda bireylerin hak ve hürriyetlerinin korunması, kamuoyunun bilinçlendirilmesi, huzur ve güven ortamının güçlendirilmesi, kültürel etkileşimin sağlanmasında ve toplum içerisinde ortak bir anlayışın oluşturulmasında önemli bir misyon üstlenmektedir. En zor şartlarda toplumda yaşanan olayları doğru ve tarafsız bir şekilde ortaya koyan, toplumun ortak sesi olan gazetecilik mesleği kamuoyunun vicdanını temsil etmektedir.

Medyanın bağımsızlığını en iyi biçimde sağlama hususunda, hukuki düzenlemeler kadar, basın mensuplarının meslek ahlakına ve tarafsızlık ilkesine uymaları da önem taşımaktadır. İletişimin hızla küreselleştiği günümüzde insanlığın geleceği bakımından farklı görüş ve düşüncüleri nesnel bir şekilde ortaya koyan tarafsız bir basının, toplumun bilinçlenmesinde, barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde büyük payı vardır.

Milletçe yakaladığımız güven ve istikrar ortamını koruyarak birlik, beraberlik ve bütünlük içinde Cumhuriyetimizin temel değerini her türlü sosyal ve siyasi tartışmanın üzerinde tutmak, başta basın camiası olmak üzere, hepimizin önceliği olmalıdır. Toplumsal gelişmemizde, demokrasimizin sağlıklı işlemesi ve yerleşerek kökleşmesinde hayati bir sorumluluk üstlenen basın mensuplarımızın, görevlerini çağdaş imkânlarla daha verimli şekilde yerine getirebilmelerine büyük önem veriyoruz.

Milletimizin duygu ve düşüncelerine tercüman olan, özveri ile çalışan, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile görev yapan siz kıymetli basın mensuplarımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü tebrik ediyorum” dedi.

Vali Kocabıyık, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Editör :  Ozan Yavuz

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Bir Eylül Gazetesi

 Kategori  Haberler

 
 
 

 

 Duyuru
Henüz Yorum Yapılmamış.
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
GAZİLERE DEVLET ÖVÜNÇ MADALYALARI VE BERATLARI VALİ FUNDA KOCABIYIK TARAFINDAN VERİLDİ. GAZİLERE DEVLET ÖVÜNÇ MADALYALARI VE BERATLARI VALİ FUNDA KOCABIYIK TARAFINDAN VERİLDİ.
Terör gazileri Oğuzhan Alakent, Kamil Kul, Musa Üzmez ve Turgay Çatalkaya’ya “Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına Vali Funda Kocabıyık takdim etti. ...

İHALE İLANI
Rektör Prof. Dr. Ekrem SAVAŞ’IN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI
 
 Takvim

Eylül 2020

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 3
 Bugün : 5
 Dün : 128
 Toplam : 217175
 Ip No : 3.226.248.180
     

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 7.6251 7.6389
  Euro 7.2755 7.3237
 
 Hava Durumu 
 ReklamPageRank Checker


Haberler | Spor | Resmi İlanlar | Gizlilik Politikası


 

   © Copyright - 2004- Bir Eylül Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu sitede

Çilem.Net Haber Yazılımı kullanılmaktadır.