Evinin İhtiyacı
Evinin İhtiyacı

VALİ FUNDA KOCABIYIK 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI’NIN İLK GÜNÜNDE AYDIN TURAN İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
VALİ FUNDA KOCABIYIK 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI’NIN İLK GÜNÜNDE AYDIN TURAN İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

Vali Funda Kocabıyık 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilk gününde Aydın Turan İlkokulunu ziyaret etti.  Okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Vali Funda Kocabıyık, öğrencilerle sohbet ederek ilk gün heyecanlarını paylaştı.

Yüz yüze eğitimin başlaması dolayısıyla bir değerlendirmede bulunan Vali Funda Kocabıyık, öğrencilere hitaben, “Sevgili Öğrenciler,

Bugün, uzun zamandır hasretini çektiğiniz okullarınıza kavuşuyorsunuz. Heyecanınıza ve coşkunuza yürekten katılıyorum. Okullarınızda alınan tedbirlere uyacağınıza olan inancımla hepinize sağlık ve başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.” dedi.

Uşak'ta toplamda 60 bin 81 öğrencinin yüz yüze eğitime başladığını belirten Vali Funda Kocabıyık sözlerini, “Değerli Öğretmenlerimiz ve Kıymetli Velilerimiz,

Okullarımızda çocuklarımızın sağlığını korumaya yönelik her türlü tedbir alınmıştır. Salgınla mücadele kapsamında yüz yüze eğitim uygulamalarının sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için öğrencilerimizin, maske, mesafe ve temizlik kuralları başta olmak üzere alınan tüm tedbirlere titizlikle riayet etmeleri noktasında rehberlik etmenizi ve rol model olmanızı sizlerden istirham ediyorum.

2021 – 2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın ülkemize, milletimize, Uşak’ımıza ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor; değerli öğretmenlerimize, geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize ve siz kıymetli hemşehrilerimize sağlık, huzur ve başarılar diliyorum.” diye sonlandırdı.

Vali Funda Kocabıyık, değerlendirmesinin ardından okul idarecileri ve öğretmenleriyle bir araya gelerek okullarımızdaki koronavirüs tedbirlerine yönelik değerlendirmede bulunup uzun süre sohbet etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİ YEDEK MALZEME ALIM İŞİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI UŞAK ÜNİVERSİTESİÖnceki Haber

YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİ YEDE...

UŞAK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ İLK MEZUNLARINI VERDİSonraki Haber

UŞAK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTES...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar